Servis

Úvod > Servis
 

Naše firma se v oblasti automatické identifikace pohybuje více než 20 let. Nejsme jen prodejci námi nabízeného zboží, ale zajišťujeme také záruční i pozáruční servis. Zejména pro termo a termotransfer tiskárny – zde můžeme nabídnout i rámcové smlouvy jako servisní kontrakty, které zahrnují pravidelné prohlídky a údržbu těchto zařízení.

Ale i v případě, že se jedná o výrobek jiné značky než nabízíme, nás můžete také kontaktovat. Naše zkušenosti bude určitě možné využít i zde, případně Vám zpracujeme nabídku na nové zařízení.

Některé druhy oprav je možné provést přímo na místě, jiné závažnější je nutné realizovat v našem servisním středisku. Proto je důležité, co nejlépe nám závadu popsat zprávou na mailovou adresu servis@etigraf.cz a třeba i přiložit fotografie nebo krátké video, byť z mobilního telefonu. Pokud nelze provést opravu na místě, pak je možné nám zařízení zaslat poštou, dovézt osobně a nebo s námi domluvit jeho vyzvednutí.

Z malých problémů mohou být někdy velké a z velkých malé, to určitě sami znáte. Vždy nám tedy prosím dejte předem vědět, ať už telefonicky nebo e-mailem, o poruše na pořízené technice. Neposílejte nám zařízení bez příslušné konzultace s námi. Naši profesionálně vyškolení pracovníci se Vám pak ozvou s nabídkou řešení daného problému. Doba opravy je závislá na míře poškození a aktuální dostupnosti náhradních dílů – o termínu a ceně zásahu Vás budeme dopředu informovat.

Uděláme vše pro to, aby Váš provoz fungoval opět v plné polní a po ukončení opravy Vás budeme neprodleně kontaktovat s výslednou zprávou servisního zásahu a také ohledně způsobu předání techniky zpět.

servis


nahoru