ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
O nás

Firma byla založena v roce 1990 nejprve jako fyzická osoba, v roce 1998 se firma změnila na právnickou osobu již pod názvem ETIGRAF, s.r.o. Firma se od začátku zaměřila na prodej a servis tiskáren pro potisk etiket čárovými kódy spojený s prodejem spotřebního materiálu pro tato zařízení. Roku 1992 přichází velký milník a my se stáváme prvním autorizovaným prodejcem TOSHIBA TEC EUROPE na českém trhu. 

Firma se dále rozvíjela a postupně jsme tak navázali vzájemnou spolupráci s dalšími předními světovými značkami jako ARMOR, CAB, ZEBRA, QUICKLABEL SYSTEMS, NORDIC ID a ostatními významnými partnery v oblasti automatické identifikace.

Všechny tyto společnosti mají dlouholeté zkušenosti s identifikací výrobků, mnohé z nich jsou přímo i výrobci informačních a komunikačních systémů. Nejen proto jsou schopny nám zajistit kvalitní zázemí celosvětově působícího a silného partnera.

firma 

Společnost ETIGRAF, s.r.o. sídlí ve Dvoře Králové nad Labem. Firma působí na celém území České a Slovenské republiky. Cílem obchodní politiky je v maximální míře uspokojit zákazníka a nabízet a dodávat kvalitní a spolehlivá zařízení, poskytovat odborný servis a svým zákazníkům dodávat prověřené spotřební materiály.

Vše co děláme je podmíněno spokojeností našich zákazníků a vědomím důležitosti péče o životní prostředí.

Závěry plynoucí z tohoto prohlášení jsou obsahem Politiky kvality a environmentu a důvodem zavedení integrovaného systému managementu kvality a životního prostředí do řízení firmy. Jsme držiteli certifikátu podle mezinárodních norem ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016.
nahoru

Odběr našeho newsletteru

Máte zájem o zasílání zajímavých aktualit do e-mailové schránky?

Přihlašte se zde
INKANTO AVERY DENNISON 3M UPM RAFLATAC GS1 CZ CSJ CERT
TOSHIBA Premier Business Partner CAB Business Partner ZEBRA Business Partner AstroNova Business Partner
© 1998-2022 - ETIGRAF, s.r.o. Právní upozornění a podmínky užití
Facebook LinkedIn
 Web created by Landar
nahoru