ETIGRAF, s.r.o.

výroba etiket a komplexní řešení čárových kódů

+420499621123
hledat na webu ....
Úvod > Novinky > Článek

17. 02. 2020

QL-120 - barevná inkjet tiskárna etiket

Představujeme Vám tiskárnu etiket Kiaro! QL-120, nejnovějšího člena řady barevných inkjet tiskáren společnosti QuickLabel. Nabízí špičkovou kvalitu tisku, spolehlivost, vysoký výkon a širokou konektivitu.

Tiskárna je postavena na průkopnické platformě původního modelu Kiaro!, řada QL-120 ale nabízí vylepšenou rychlost tisku, bezproblémovou integraci do stolních nebo podnikových systémů a především vysoce kvalitní tisk barevných etiket a štítků, který může směle konkurovat flexografickému tisku.

Tiskem vlastních barvných etiket vysoké kvality už nebudete vázáni na pořizování předtištěných etiket v daném minimálním množství, vytisknete si je v přesně požadovaném počtu jaký aktuálně potřebujete. Budete také schopni rychle a snadno provést sami změnu grafiky na etiketě, změnit textový obsah, rozložení návrhu etikety a tím tak ušetřit čas i peníze.

Tiskárna QL-120 je ideální pro:

potraviny a nápoje, biomedicínské výrobky, nutriční produkty, hardware, e-liquid, výrobky osobní péče, kosmetika, etikety propagačních výrobků a marketingové akce.

Výhody a přednosti QL-120:

rychlost zpracování tisku (až 305 mm/s), síťové rozhraní a snadná konfigurace pomocí TCP/IP protokolu, vynikající krytí a přesnost tiskových barev, možnost zpracování proměnných dat v tiskové úloze díky softwaru CQL Pro, vestavěné automatické řezání etiket, externí rozhraní IO pro možnost připojení aplikátorů nebo jiných modulů/jednotek, kompaktní design vhodný i do menších provozů

Produktová stránka tiskárny a celý popis s technickými parametry zde: Kiaro! QL-120.
[Zpět na seznam novinek]

nahoru